Allahindlused ja kampaaniamüügid

Lõime Knockout.ee portaali võimaldamaks teil osta spordi brändivarustust ja riietust erinevate võitluskunstide liikidega ning üldise kehalise ettevalmistusega tegelemiseks. Meie kodulehelt saate osta need tooteid võimalikult madala hinnaga.

Kehtestasime allahindluste ja kampaaniamüükide süsteemi, et muuta mainitud tooted ostjatele veelgi kättesaadavamaks. Meie kliendid saavad alati osta võistluskindaid, kiivreid, kaitseveste, poksipirne ja poksikotte ning muud varustust ja riietust sellistelt tuntud brändidelt nagu Adidas, Venum ja Leone 1947, Boxeur des Rues, Royal, suure hinnaalandusega.

Selles jaos on esitatud kogu kampaaniamüügi kaup. Nagu kataloogi muudeski osades siin on võimalik vajalike riiete ja varustuse otsimiseks rakendada mugavaid filtreid.

Saate valida tooteid:

  • hinna;
  • tootja;
  • suuruse järgi

Lisaks sellele, ülemises vasakpoolses nurgas on widget-id kaupade sorteerimiseks ja kuvamise häälestamiseks. Nende abil on võimalik valida optimaalses koguses positsioone, mida kuvatakse ekraanil, ning nende järjestuse kriteeriume.

Millistele kaupadele laieneb allahindlus?

Meie klientidel on võimalik soetada erinevat tüüpi varustust ja riideid soodushinnaga. Võimaldame teil tellida hambakaitsmeid, säärekaitsmeid, treeningkindaid, bandaaže, kubemekaitsmeid ja palju muud soodsatel tingimustel.

Allahindlused laienevad pea kõigile kaubakategooriatele. Tänu otse tootjatelt tarnele spordivarustusel, poksišortsidel, poksikitlitel, kickpoksi pükstel, treeneri vöödel ja muudel kahevõistluseks vajalikel kaupadel võib olla alandatud hind. Mudelite lai sortiment võimaldab leida müügikampaania tooteid kõige erinevamatest kategooriatest.

Topeltkasu

Meie portaal võimaldab teil osta erinevaid spordiriietuse ja varustuse tüüpe suure kokkuhoiuga. Asi pole pelgalt allahindlustes - teie tarbeks töötasime välja süsteemi, mis võimaldab sooritada suuri oste saatmiskuludeta. Kauba tasuta tarnet on võimalik teostada nii Eesti piires kui ka muudesse riikidesse. Täpsemat teavet leiate vastavast osast.

Lisaks ladusale maksesüsteemile meie kliendid saavad valida mugavaima vahendite ülekandmise viisi. Tänu sellele maksesüsteemi valimise vahetuseks ei kulu ühtegi senti. Aktsepteeritakse ka välismaalt, muuhulgas Venemaa internetipanga ning Eesti, Läti ja Soome pangalinkide vahendusel sooritatud tehinguid.

Ostke soodsalt meie portaalist!