Kõik vajalik MMA, poksi ja fitnessi trenniks

Ostukorv

0 toodet - 0,00 €

Mis on Knockout.ee?

Poksi ja MMA spordirõivaste müügile spetsialiseerunud pood tervitab kõiki võitluskunstide ja poksi huvilisi kodulehel www.knockout.ee. Meie e-poest leiate laialdase valiku riietest ja varustusest kõige tuntumatelt kaubamärkidelt: Tapout, Everlast, Venum, MMA Elite, Lonsdale, Affliction, Mike Tyson Collection, Clinch Gear. Knockout.ee pakub kõige soodsamaid hindu Baltikumis.

Pakume ka tootevalikut fitness ja bodybuilding harrastajatele tuntud ja usaldusväärsetelt kaubamärkidelt. Jälgime koguaeg uusi trende ja tooteid, mis on ka põhjus sellele, et meil ei ole regulaarset tarnimist. Niipea kui on midagi uut võitluskunstide tootevalikus, püüame selle ka meie online-kaupluse valikusse tuua.

Knockout.ee loodi 2012. aastal ning eesmärgiks on Eestis arendada ja edendada huvi MMA ja poksi  vastu, pakkudes nende valdkondade tooteid. Oleme teadlikud, kui raske on tegeleda professionaalse spordiga riigis, kus valitsus ei eralda piisavalt vahendeid võitluskunstide arenguks. Seega püüame selle arengule kaasa aidata müügiga, millel on paindlik hinnapoliitika ja allahindlused. Teenuse kvaliteet on kõige olulisem osa meie äris ja toodete valimisel püüame valida alati parimaid. Lisaks pakume Teile ka erinevaid ostu kohaletoimetamise viise, sealhulgas ka tasuta võimalusi.

Meie jaoks on oluline sport ja selle populariseerimine Eestis. Õnnestumiseks on vaja kahte asja: soovi ja varustust- Knockout.ee hoolitseb teise osa eest.