Kõik vajalik MMA, poksi ja fitnessi trenniks

Ostukorv

0 toodet - 0,00 €

Mis on Knockout.ee? Šortsid, teesärgid, kindad ММА võistlusteks – kust osta, hinnad

Ettevõttest

Knockout.ee portaal loodi 2012.aastal inimeste poolt, kelle sooviks on teha sport Eestis populaarseks ja kättesaadavaks. Just seetõttu korraldasime maailmatuntud tootjate brändi toodangu otsetarneid. See võimaldas meil müüa klientidele kvaliteetset kaupa rekordiliselt madalate hindadega.

Meie kataloogis on olemas spordiriietus ning varustus võitluskunstidega tegelemiseks.  Lisaks sellele portaalis on olemas osa kulturismi ja fitnesiga tegelevatele sportlastele, sest hea füüsiline ettevalmistus on alati vajalik.

Knockout.ee poe eripära

Tegutseme selle nimel, et iga Baltikumis või selle väljaspool elav inimene saaks kvaliteetse spordivarustuse jõukohaste hindadega.   Just seetõttu meie tootevalik on niivõrd lai ning hulgaliselt eripakkumisi.

Meie portaali spetsiifikast vajab esiletõstmist:

  1. uudistoodete jälgimine. Me kunagi ei sõlmi varustuse osas pikaajalisi tarnelepinguid, sest soovime alati pakkuda meie klientidele aktuaalseid modelle. Näiteks niipea kui Royal või Venum laseb välja uued MMA kindad, meie kauplus tellib ühe partii.
  2. Hindade ja mudelite lai valik. Meilt võite tellida kindaid nii saali kui rahvusvahelisel tasemel toimuvateks võistlusteks,  erimudeleid poksikotte, poksikindaid, šortse, teesärke ning isegi kotte. Leiate alati teie eelarve ja eelistustele vastava mudeli.
  3. Eripakkumised. Võimaldame oma klientidele tellida kvaliteetset  varustust soodushinnaga. Meilt saate soetada Leone 1947, Everlast, Olimp, Boxeur des Rues  ning paljude teiste brändide toodangut märkimisväärse hinnaalandusega.
  4. Mugavad tarnetingimused. Meie portaaliga võite alati arvestada parima teenindusega. Paljud Knockout.ee kliendid saavad iga päev kätte võistluskindad, poksisidemed ja muud kaubad tasuta tarnega Eestisse  ja muudesse riikidesse.
  5. Erinevad makseviisid. Pakume oma klientidele kauba eest vahendite ülekandmise võimalust online-rahakottide, pangalinkide ja pangaülekannete, samuti internetipanga vahendusel.

Knockout.ee portaal pakub oma klientidele kõige soodsamaid hindu. Tänu paindlikule hinnaalanduste süsteemile ning võimalusele soetada erineva väärtusega tooteid võite alati leida meilt kaupu, mis vastab ettekavandatud ostueelarvele. 

Jääme ootama teie tellimusi!

Poksi ja MMA spordirõivaste müügile spetsialiseerunud pood tervitab kõiki võitluskunstide ja poksi huvilisi kodulehel www.knockout.ee. Meie e-poest leiate laialdase valiku riietest ja varustusest kõige tuntumatelt kaubamärkidelt: Tapout, Everlast, Venum, MMA Elite, Lonsdale, Affliction, Mike Tyson Collection, Clinch Gear. Knockout.ee pakub kõige soodsamaid hindu Baltikumis.

Pakume ka tootevalikut fitness ja bodybuilding harrastajatele tuntud ja usaldusväärsetelt kaubamärkidelt. Jälgime koguaeg uusi trende ja tooteid, mis on ka põhjus sellele, et meil ei ole regulaarset tarnimist. Niipea kui on midagi uut võitluskunstide tootevalikus, püüame selle ka meie online-kaupluse valikusse tuua.

Knockout.ee loodi 2012. aastal ning eesmärgiks on Eestis arendada ja edendada huvi MMA ja poksi  vastu, pakkudes nende valdkondade tooteid. Oleme teadlikud, kui raske on tegeleda professionaalse spordiga riigis, kus valitsus ei eralda piisavalt vahendeid võitluskunstide arenguks. Seega püüame selle arengule kaasa aidata müügiga, millel on paindlik hinnapoliitika ja allahindlused. Teenuse kvaliteet on kõige olulisem osa meie äris ja toodete valimisel püüame valida alati parimaid. Lisaks pakume Teile ka erinevaid ostu kohaletoimetamise viise, sealhulgas ka tasuta võimalusi.

Meie jaoks on oluline sport ja selle populariseerimine Eestis. Õnnestumiseks on vaja kahte asja: soovi ja varustust- Knockout.ee hoolitseb teise osa eest.