Kõik vajalik MMA, poksi ja fitnessi trenniks

Ostukorv

0 toodet - 0,00 €

Hulgimüük

Bonum Trade OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb võitlusspordi ja fitnesstoodete hulgimüügiga nii Eestis kui naaberriikides. Firma peamiseks tegevusvaldkonnaks on MMA, poksi ja fitnessvarustuse ning riiete müük.

Esindatud kaubamärgid: Tapout, Everlast, Venum, Adidas Boxing, Royal, Raven, RDX Sports, Bad Boy, Twins, King, Hayabusa ja Shock Doctor.

Timofei Fjodorov
Hulgimüügijuht 
Tel: 5302 1719
E-post: [email protected]

Everlast on maailmakuulus poksi, mma ja fitness kaubamärk, mis sai asutatud Bronxis, New Yorgis 1910. aastal. Kaubamärk on tihedalt seotud sportlastega nagu Muhammad Ali, Sugar Ray Robinson, Mike Tyson ja Ray Jones Jr.

Tootekataloog

Venum on maailma juhtiv MMA võitlustoodete tootja. Venumi varustust kasutavad nii tuntud profi MMA võitlejad nagu Lyoto Machida, Carlos Condit, Jose Aldo ja Mauricio Rua.

TootekataloogRDX Sports on uus kaasaegse MMA, poksivarustuse ja fitnessriiete kaubamärk, asutatud 1999. aastal.

Tootekataloog

Royal Fight Gear on optimaalse hinna ja kvaliteedi suhega võitlustoodete kaubamärk, asutatud 2003. aastal.

Tootekataloog

Bad Boy on Ameerika spordi ja elustiili moebränd, mis sai loodud 1982. aatal. Oma pikka ajaloo jooksul Bad Boy on saavutanud mittu auhinda k.a. 2010 Best Technical Clothing Brand, 2011 World MMA Awards ja Best Lifestyle Clothing Brand 2012 tiitlid. 

Tootekataloog

Hayabusa on kaasaegne võitluskunstide bränd mis on saavutanud populaarsust tänu tippkvaliteedile ja maailma parimate sportlaste sponsorlusele.

Tootekataloog

Raven Fitness on noor spordivarustuse tootja, peamiselt positsioneeritud alustavatele sportlastele.

Adidas Boxing on üks maailma vanematest ja tuntuimatest poksitootjast, olles ka Rahvusvahelise Poksiliidu (AIBA) pikaajaline toetaja ja partner.