EU-VENUM-2074-BC-BLUE | Venum Fusion Boxer Shorts

Venum Fusion Boxer Shorts

VENUM-03620-108 | Venum Gladiator Laste T-särk - Must/valge

Venum Gladiator Laste T-särk - Must/valge

Olimp Creatine Monohydrate Powder 250g

Creatine monohydrate in powder, food intended to meet the expenditure of intense muscular effort, especially for sports people.
The product delivers pure pharmaceutical grade creatine monohydrate.

oli 9,00 € Special Price 7,20 €
KOHE SAADAVAL
Tootekood
5901330026447-monopowder-250

Creatine monohydrate in powder, food intended to meet the expenditure of intense muscular effort, especially for sports people.
The product delivers pure pharmaceutical grade creatine monohydrate.

Consumption of creatine increases physical performance during short-term, high intensity, repeated exercise bouts (refers to the daily intake of 3 g creatine).

Ingredients: 100% micronized creatine monohydrate.

Nutrition value
per portion 3 g 
per 5 g 
per 10 g 
per 100 g 
Calories 
0 kJ / 0 kcal0 kJ / 0 kcal0 kJ / 0 kcal0 kJ / 0 kcal
Protein
0 g0 g0 g0 g
Carbohydrates
0 g0 g0 g0 g
Fat
0 g0 g0 g0 g
Creatine monohydrate
3 g5 g10g100g

Recommended use: Take 3 g of powder per day during training on competition days or at the same time during non-training days. Add 3 g (1 scoop) of powder to 200-250 ml of water. An increase of weight may happen. Not suitable for children and young persons. Keep out of reach of children. A varied and balanced diet and a healthy lifestyle are recommended.

Lisainfo
BrändOlimp
Kaal (kg)0.3000
Erihind7,20 €
SuurusONE SIZE
Lisa oma arvamus
Te hindate:Olimp Creatine Monohydrate Powder 250g
Teie hinnang

Eestisiseselt:

Omniva pakiautomaat (Post24):
 niipea kui saadetis jõuab valitud pakiautomaati, saadetakse teavitus SMS-i telefoni numbrile ja e-kiri, mille esitasite oma tellimuses. Kohaletoimetamise aeg: 1-3 tööpäeva.
Hind: 2.00€, üle 50€ ostu korral tasuta
Pakiautomaatide asukohad  |  Täitmise ajad


Itella SmartPOST pakiautomaat:
niipea kui saadetis jõuab valitud pakiautomaati, saadetakse teavitus SMS-i telefoni numbrile ja e-kiri, mille esitasite oma tellimuses. Kohaletoimetamise aeg: 1-3 tööpäeva.
Hind: 2.30€, üle 50€ ostu korral tasuta

Pakiautomaatide asukohad
| Täitmise ajad

Eesti Posti postkontor: Eesti Posti puhul väljastatakse tellimus tähitult ning standardpakina. Kui pakk on jõudnud Sinu aadressile vastavale postkontorisse, saadetakse Sinu poolt jäetud telefoninumbrile teavitus. Paki saad kätte vastavast postkontorist dokumendi alusel. Kohaletoimetamise aeg: 2-4 tööpäeva.
Hind: 3.29€, üle 150€ ostu korral tasuta
Saadetise teekonna jälgimine


CargoBus kuller ja Pakipunkt: See tarneviis sobib eelkõige mahukate ostude puhul nagu nt poksikottid ja trenažöörid. Tellimuse saate kätte enda poolt valitud aadressil isikuttõendava dokumendi alusel. Pakki kättetoimetamise päeval kuller võttab teiega ühendust telefoni teel. Lisaks on võimalik tellida kaup lähemasse esindusse või pakipunkti kust te saate seda teie jaoks mugaval ajal kätte. Kohaletoimetamise aeg: 1-3 tööpäeva.
Hind: 9.99€ / 4.99€


Välisriiki:Eesti Posti rahvusvaheline saadetis:
Eesti Posti rahvusvahelise saadetise puhul väljastatakse tellimus tähitud maksikirjana ning lennuposti vahendusel. Kui pakk on jõudnud Sinu aadressile vastavale postkontorisse, väljastatakse see vastava riigi postiteenuse tingimustele (pakk kas toimetatakse kohale kulleri poolt või väljastatakse teatis, mille alusel saad vastavast postkontorist paki kätte). Kohaletoimetamise aeg: 3-10 tööpäeva.

Soome:9.99€
Ülejäänud riigid:9.99€ 
Üle 150€ ostu korral tasuta

Saadetise teekonna jälgimine

Knockout.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus.

  • Tagastus on võimalik juhul kui: kaup ei ole olnud kasutuses, kaubal on säilinud müügivälimus ning omadused, on alles originaalpakend, kleebised ja etiketid, ning dokumendid, mis kinnitavad ostu ja ostutingimusi. Kosmeetika ja toidulisandite tagastus on võimalik juhul kui kaup vastab eelpool nimetatud tingimustele ja lisaks on avamata ja originaalpakendis.
  • Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.
  • Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient (kuni 10€ ulatuses). Knockout.ee kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@knockout.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Knockout.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.