cream-100 | Namman Muay Cream 100g

Namman Muay Cream 100g

APL-T10 | RDX MMA Cowhide Leather Strike Shield Curved Thai Pad (Pair)

RDX MMA Cowhide Leather Strike Shield Curved Thai Pad (Pair)

RDX Zero Impact G-Core Boxing Set Heavy Punch Bag (150cm, 30kg)

RDX now introduces elite-quality punch bag with enhanced features to allow ideal sway and resistance. The cylindrical bag that is intended to be punched by the trainees is now available with improved functionality. RDX Superior Punch Bag can not only withstand the toughest trainings but allows maximized force dispersion too.

  oli 164,00 € Special Price 134,00 €
  KOHE SAADAVAL
  Tootekood
  PBR-33GB-5FT

  NB: Bags will be delivered by CargoBus Estonia to your address, to a pre-agreed pickup station (usually located near bus stations) or can be collected from our office in Tallinn (P. Pinna 8).

  • Swing reduction functionality
  • Leather-X Technology 
  • Zip-fastened closure
  • Includes a pair of top quality RDX punching gloves
  • High-Quality Chains included
  Lisainfo
  BrändRDX
  Kaal (kg)30.0000
  Erihind134,00 €
  SuurusONE SIZE
  Lisa oma arvamus
  Te hindate:RDX Zero Impact G-Core Boxing Set Heavy Punch Bag (150cm, 30kg)
  Teie hinnang

  Eestisiseselt:

  Omniva pakiautomaat (Post24):
   niipea kui saadetis jõuab valitud pakiautomaati, saadetakse teavitus SMS-i telefoni numbrile ja e-kiri, mille esitasite oma tellimuses. Kohaletoimetamise aeg: 1-3 tööpäeva.
  Hind: 2.00€, üle 50€ ostu korral tasuta
  Pakiautomaatide asukohad  |  Täitmise ajad


  Itella SmartPOST pakiautomaat:
  niipea kui saadetis jõuab valitud pakiautomaati, saadetakse teavitus SMS-i telefoni numbrile ja e-kiri, mille esitasite oma tellimuses. Kohaletoimetamise aeg: 1-3 tööpäeva.
  Hind: 2.30€, üle 50€ ostu korral tasuta

  Pakiautomaatide asukohad
  | Täitmise ajad

  Eesti Posti postkontor: Eesti Posti puhul väljastatakse tellimus tähitult ning standardpakina. Kui pakk on jõudnud Sinu aadressile vastavale postkontorisse, saadetakse Sinu poolt jäetud telefoninumbrile teavitus. Paki saad kätte vastavast postkontorist dokumendi alusel. Kohaletoimetamise aeg: 2-4 tööpäeva.
  Hind: 3.29€, üle 150€ ostu korral tasuta
  Saadetise teekonna jälgimine


  CargoBus kuller ja Pakipunkt: See tarneviis sobib eelkõige mahukate ostude puhul nagu nt poksikottid ja trenažöörid. Tellimuse saate kätte enda poolt valitud aadressil isikuttõendava dokumendi alusel. Pakki kättetoimetamise päeval kuller võttab teiega ühendust telefoni teel. Lisaks on võimalik tellida kaup lähemasse esindusse või pakipunkti kust te saate seda teie jaoks mugaval ajal kätte. Kohaletoimetamise aeg: 1-3 tööpäeva.
  Hind: 9.99€ / 4.99€


  Välisriiki:  Eesti Posti rahvusvaheline saadetis:
  Eesti Posti rahvusvahelise saadetise puhul väljastatakse tellimus tähitud maksikirjana ning lennuposti vahendusel. Kui pakk on jõudnud Sinu aadressile vastavale postkontorisse, väljastatakse see vastava riigi postiteenuse tingimustele (pakk kas toimetatakse kohale kulleri poolt või väljastatakse teatis, mille alusel saad vastavast postkontorist paki kätte). Kohaletoimetamise aeg: 3-10 tööpäeva.

  Soome:9.99€
  Ülejäänud riigid:9.99€ 
  Üle 150€ ostu korral tasuta

  Saadetise teekonna jälgimine

  Knockout.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus.

  • Tagastus on võimalik juhul kui: kaup ei ole olnud kasutuses, kaubal on säilinud müügivälimus ning omadused, on alles originaalpakend, kleebised ja etiketid, ning dokumendid, mis kinnitavad ostu ja ostutingimusi. Kosmeetika ja toidulisandite tagastus on võimalik juhul kui kaup vastab eelpool nimetatud tingimustele ja lisaks on avamata ja originaalpakendis.
  • Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.
  • Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient (kuni 10€ ulatuses). Knockout.ee kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@knockout.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

  Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Knockout.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.