Spordiriided ja Võitluskunstide varustus

Tere tulemast Knockout.ee portaali! Tegeleme spordiriietuse, jalatsite ning varustuse müügiga taipoksi, klassikalise poksi ning muude võitluskunstide ja üldkehalise ettevalmistuse tarbeks. Meie kodulehelt leiate kõige soodsamaid pakkumisi. Põhjuseks on see, et korraldasime paljude tuntud brändide, nagu Venum, Adidas, Leone 1947, Everlast, No stink, Royal ja paljude teiste toodangu osas otsetarneid. Seetõttu pakume osta kvaliteetset kaupa kõige madalamate hindadega.

Meie põhieesmärgiks on spordi ja erinevate võitluskunstide tüüpide, nagu Muay Thai, poks, muuhulgas MMA, populariseerimine. Just seetõttu töötasime välja mugavaima klienditeeninduse süsteemi.

Kaubaotsing

Meie portaalist võite soetada laia valikut tooteid. Kataloogis on olemas hambakaitsmed, kiivrid, kehakaitse, poksisidemed ja kindad nii amatöör- kui rahvusvahelisel tasemel võistlusteks, taipoksi ja kickpoksi riided, kimono ja palju muud.

Kaubavalikus mugavamaks orienteerumiseks jaotasime kõik tooted mitmeks kategooriaks:

  1. Tüübi järgi. On olemas erinevad alajaotused riietusele ja varustusele. Igaühest neist saate valida konkreetset kaubatüüpi. Näiteks, poksikindad või šortsid spordiga tegelemiseks.
  2. Vanuserühmade järgi. Spordiga tegelevatele lastele on olemas eraldi alajaotus, kust väiksed võitlejad ja nende vanemad saavad leida treeninguks kõike vajalikku.
  3. Spordiliigi järgi. See on mugav sorteerimiskriteerium, mis võimaldab esitada konkreetselt teile sobivaid tooteid. Näiteks, poksiriideid või ММА- kindaid.
  4. Brändi järgi. Kui olete harjunud usaldama ühte või mitmeid firmasid, siis see otsinguvõimalus on teie jaoks loodud. Siit võite leida käekaitsmeid Everlast´ilt ning Leone 1947 sidemeid ning palju teisi tooteid.

Ühtlasi nägime ette eraldi alajaotused sporditoitude ning kampaaniamüügi toodetele. Lisaks sellele, vajutades ühte ülemises reas olevat nuppu võite siirduda meie portaali partnerite nimekirja juurde.

Kui vajate abi mis iganes kauba valikus sporditoidust ММА rahvusvahelisel tasemel võistlusteks ettenähtud riietuseni, siis meie juhid on valmis ostjaid nõustama. Meie portaalis töötavad asjatundjad, kes tunnevad suurepäraselt toodangu sortimenti ja spordiliike, mille puhul seda kasutatakse.

Tellige kvaliteetsed riided ja varustus parimatelt tootjatelt meie portaalist!